1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

15€ 35€ 65€ 120€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

5€ 15€ 35€ 55€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

najnovšie správy

v sekcii médiá

 • 06.12.2022

  Keď je horúčka choroba: Dať si tabletku a prejde to? To nefunguje

  S teplotami a horúčkami sa počas života stretneme často. Potrápia nás ako sprievodný jav ochorenia, stúpnu, ak telo nie je oddýchnuté alebo ho trápi viróza. Prvá a účinná pomoc po ktorej siahneme, sú antipyretiká. Choroba prejde, teplota klesne. Ak sa však horúčky opakujú, neklesajú a pridávajú sa ďalšie symptómy, z horúčky sa stáva diagnóza. Dnes už o nej vieme dosť, no napriek tomu jej stanovenie „dáva zabrať“ - Familiárna stredomorská horúčka.


  viac
 • 02.12.2022

  Ako sa vrátiť do práce - zúčastnite sa semináru pre rodičov zdravotne znevýhodnených detí

  V decembri sa otvára tretí seminár zo série ôsmich informačných seminárov realizovaných v rámci národného projektu Podpora sociálneho začleňovania pre vybrané skupiny osôb so zdravotným postihnutím. Bezplatný seminár pod názvom „Možnosti rodiča k opätovnému zaradeniu do pracovného procesu“ sa uskutoční online formou v každom samosprávnom kraji, pričom počet účastníkov je limitovaný.


  viac
 • 18.11.2022

  Sami sebou Špeciál: Prečo robíme tento podcast a čo chystáme v budúcnosti

  Hosťami dnešného špeciálu sú koordinátor činností občianskeho združenia Úsmev pre druhých Miro Béreš a sociálna pracovníčka tejto organizácie Veronika Benko Bilčíková. V prvej časti spolu s moderátorom Matúšom Kešiarom hodnotili podcast Sami sebou, rozprávali o dôvodoch vzniku a ďalších plánoch. V druhej časti sa porozprávali o súčasných a pripravujúcich projektoch občianskeho združenia, chystá sa totiž toho veľa. Viac v podcaste.


  viac

najnovší príbeh

v sekcii príbehy

Emka a Palko Štefaničoví

Narodili sme sa pred trinástimi rokmi ako trojičky našej mamine, prišli sme na svet priskoro - už v 29. týždni tehotenstva. Boli sme tri krásne a malinké detičky Nelka, Emka a Paľko. Bohužiaľ naša Nelka nás opustila na 10 deň jej krátkeho života. Je to náš anjelik v nebíčku. Zostali sme bojovať na tomto svete už iba ako dvojičky Emka a Paľko. Naše prognózy pri narodení boli strašné, podľa lekárov sme nemali prežiť ani 2 dni. Ale zabojovali sme a bojujeme. Máme krásnych 13 rôčkov. Sme anjelmi na zemi a žijeme náš svojský svet s ťažkým postih...


partneri

 • Genetické syndrómy
 • Trnavský samosprávny kraj
 • TrustPay
 • VGD-Slovakia
 • Sokratov inštitút
 • iFocus
 • Kam na menu
 • EU-fond-logo
 • OP LZ