1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

04.11.2022

Správy

Nadácia Kia finančne podporí organizácie, ktoré sa venujú znevýhodneným rodinám


Nadácia Kia vyhlásila 13. októbra tretí ročník grantového programu Adventný kalendár, ktorého cieľom je ochrana zdravia a sociálna pomoc znevýhodneným. Program je určený pre právnické osoby, mimovládne organizácie, občianske združenia, neziskové organizácie a nadácie, ktoré svoju činnosť vykonávajú viac ako jeden rok a zároveň im neboli v roku 2021 ani v roku 2022 poskytnuté finančné prostriedky z iných programov Nadácie Kia.

Žiadatelia môžu získať finančné prostriedky na úhradu nákladov na liečbu, na zakúpenie zdravotných pomôcok a tiež materiálnu pomoc pre znevýhodnené rodiny a ich deti. Príspevok nie je určený na úhradu cestovných nákladov, prenájmu priestorov a ostatných režijných nákladov organizácie.

V rámci grantového programu Adventný kalendár bude prerozdelených celkovo 19 200 eur, pričom maximálna výška podpory jedného projektu je 800 eur. Finančná spoluúčasť zo strany žiadateľa nie je povinná.

Organizácie môžu svoje verejnoprospešné projekty predkladať do 13. novembra a to výlučne prostredníctvom elektronického formulára. Žiadosti podané iným spôsobom nebudú akceptované.

Celé podmienky grantového programu nájdete na stránke nadácie.   

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ