1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Hendi Vibe

späť

10.05.2023

Dvaja znevýhodnení môžu získať pomoc, buďte to práve vy


Slovak Floorball Cup, ktorý sa v tomto roku teší už na svoj 6. ročník, sa spojil s občianskym združením MAKO SK a nadáciou AXIS, aby sme mohli pomôcť dvom ľuďom v núdzi. Jednému z nich darujeme prídavný motor k invalidnému vozíku a druhému 12-dňový rehabilitačný pobyt v AXIS REHAB.

Hľadáme príbehy skutočných bojovníkov, ktorí sa nevzdávajú a bojujú každý deň. Máte tip na niekoho, kto by si zaslúžil tento dar? Nominujte ho a spoločne urobme ich sny skutočnosťou. Nebojte sa podeliť o ich príbeh, pretože každý z nás môže byť tým kúskom skladačky, ktorý dokáže zmeniť život niekomu inému. Ak ste florbalisti, máte ešte väčšiu príležitosť zanechať pozitívny dojem a pomôcť niekomu tým, že nám pošlete príbeh formou e-mailu alebo videovizitky na info@slovakfloorballcup.sk (videovizitky je potrebné nahrať tu) Možnosť prihlásenia je obmedzená od 2.5.2023 do 30.6.2023, preto nám neváhajte čo najskôr poslať svoj príbeh.

Ceny:

AXIS REHAB
12-dňový pobyt s komplexným polymodálnym neurorehabilitačným programom, ktorý pomáha pacientom s rôznymi formami mozgovej obrny, cievnych mozgových príhod a kranio-cerebrálnych poranení. Program sa zameriava na zlepšenie pohybových a psychomotorických zručností a zmiernenie symptómov ako je spasticita, svalový tonus a krvný obeh. Ubytovanie a strava nie sú súčasťou daru.

Občianske združenie MAKO SK
Prídavný motor Pico s 8-palcovým kolesom je skvelým spoločníkom na cestách a umožňuje ľahké manévrovanie aj na stiesnených miestach. Vďaka malým rozmerom a batérii s kapacitou 8,3 Ah a 300 wattov sa zmestí do cestovnej tašky a dokáže prekonať rôzne prekážky ako dlažobné kocky, štrkové a hlinené chodníky. 

 

Vybraní obdarovaní budú určení organizátormi Slovak Floorball Cup spoločne s partnermi. Ceny odovzdá známy YouTuber MAKO SK priamo na mieste pred finále kategórie Muži PRO 19.8.2023.

Pomôžte nám priniesť pohyb a novú nádej do života tých, ktorí to potrebujú najviac. 

Nezabudnite, že malý kúsok lásky a pomoci môže zmeniť život niekomu inému.❤️

partneri

 • Genetické syndrómy
 • Trnavský samosprávny kraj
 • TrustPay
 • VGD-Slovakia
 • Sokratov inštitút
 • iFocus
 • Kam na menu
 • EU-fond-logo
 • OP LZ
 • SIID FUND
 • socialni inovatori