1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

10.07.2023

Správy

Zúčastnite sa seminára o asistenčných technológiách pre nevidiacich a slabozrakých


Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska pripravuje súbor seminárov pod názvom „Možnosti podpory zrakovo postihnutých žiakov asistenčnými technológiami“. Semináre sú určené predovšetkým pre špeciálnych pedagógov, pedagogických zamestnancov základných a stredných škôl, asistentov pôsobiacich na školách a tiež pre zamestnancov Centier poradenstva a prevencie.

„V rámci odborných seminárov budú predstavené možnosti kompenzácie zrakového postihnutia u slabozrakých i nevidiacich študentov so zameraním na využitie kompenzačných pomôcok a asistenčných technológií vo vyučovacom procese“ uvádza na svojich oficiálnych stránkach Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Účastníci budú mať možnosť spoznať mnohé pomôcky, reliéfnu grafiku či softvér, ktoré slúžia na podporu inklúzie v rámci vzdelávacieho procesu žiakov so zrakovým znevýhodnením.

Na bezplatné semináre, ktoré podporila spoločnosť SK-NIC grantom z programu Výzva Fondu SK-NIC pre malé projekty 2022, je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom online formuláru.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ