1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

27.04.2023

Správy

Zorganizujte športové podujatie na pomoc zdravotne znevýhodneným, získajte tisíc eur


Nadácia ZSE v spolupráci s Asociáciou pomoci postihnutým – APPA otvorila 5. ročník grantového programu pomoci „Energia pre teba 2023“. Dlhodobým cieľom programu je podporovať iniciatívy a projekty športových podujatí s charitatívnym rozmerom.

V tomto roku bude celkovo podporených desať bežeckých, cyklistických, nordic-walkingových alebo turistických charitatívnych podujatí v západoslovenskom kraji. Každé podujatie bude podporené do výšky 1.000 eur. Príspevok je určený na pokrytie nákladov spojených s organizáciou podujatia, akými sú medializácia, catering, prenájom priestorov, honoráre účinkujúcich a iné. Charitatívny rozmer podujatia spočíva vo verejnej zbierke, ktorá môže byť organizovaná aj práve pod záštitou APPA.

Tento ročník bude výnimočný práve vďaka unikátnej mobilnej aplikácií APPkA, ktorá premieňa pohyb užívateľa na pomoc ľuďom so zdravotným znevýhodnením. „Príbeh zdravotne znevýhodneného, pre ktorého je športové podujatie v rámci Energie pre teba určené bude v deň konania športového podujatia zároveň pridané aj medzi príbehy v charitatívnej mobilnej aplikácii APPkA.“ uvádza organizátor na svojich oficiálnych stránkach. Všetci účastníci podujatia budú tak môcť podporiť príbeh dvojnásobne.

Na zdravotne znevýhodneného, ktorému bude prostredníctvom mobilnej aplikácie APPkA darovaných najviac financií, čaká bonus v podobe príspevku vo výške 2.000 eur na úhradu nákladov súvisiacich s jeho zdravotným stavom.

Podať žiadosť je možné len do 10. mája. Bližšie informácie a podmienky grantového programu nájdete TU.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ