1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

16.11.2023

Správy

Zdravotne znevýhodnení môžu teraz nadobudnúť digitálne zručnosti úplne zdarma


Zdravotne znevýhodní majú možnosť absolvovať špičkové online školenia v oblasti digitálnych médií. Školenia sú určené zdravotne znevýhodneným bez zrakového a sluchového znevýhodnenia. Projekt Digi Lab - Digitálne vzdelávanie pre teba je financovaný zo zdrojov Európskej únie. Počet miest je limitovaný.

Online školenia, ktorých hlavným cieľom je nadobudnutie zručností, ktoré môže absolvent neskôr využiť v rámci svojho hlavného príjmu alebo privyrobenia si, sú teraz úplne zdarma. Kurzy poskytnú vedomosti o digitálnom marketingu, grafike, tvorbe webstránok, či e-shopov a mnoho ďalšieho.

„Školenia sú efektívne a praktické, nadväzujú na seba, prinášajú pridanú hodnotu a zlepšenie kvality života účastníkov, ktorí po skončení budú vedieť reálne využívať digitálne nástroje pre svoj profesionálny, ale aj osobný rozvoj,“ uviedla Karolína Mičková.

Trvanie kurzu je celkovo dvanásť dní, čo predstavuje približne päť hodín denne. Presné termíny budú zverejnené až po prihlásení účastníkov. Kurzy budú realizované len do konca roka 2023. Hodnota takého kurzu je dvetisíc eur na osobu. Vďaka Operačnému programu Integrovaná infraštruktúra za ne účastníci neplatia.

Bližšie informácie alebo konzultácie ohľadom online školení získate na telefónnom čísle 0915 362 676. Prehľad jednotlivých kurzov nájdete v galérií článku.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

16.11.2023
Správy

Zdravotne znevýhodnení môžu teraz nadobudnúť digitálne zručnosti úplne zdarma

Zdravotne znevýhodní majú možnosť absolvovať špičkové online školenia v oblasti digitálnych médií. Školenia sú určené zdravotne znevýhodneným bez zrakového a sluchového znevýhodnenia. Projekt Digi Lab - Digitálne vzdelávanie pre teba je financovaný zo zdrojov Európskej únie. Počet miest je limitovaný.

viac
03.11.2023
Správy

Na Slovensku je takmer 870 000 ľudí so zdravotným znevýhodnením - bariér však neubúda

Ľudia so zdravotným znevýhodnením nepochybne patria na Slovensku k menšinám, ktoré denne čelia nielen predsudkom spoločnosti, ale aj mnohým prekážkam v ich živote. Na najčastejšie bariéry sa pozrel redaktor Martin Nagy, ktorý prežil deň na invalidnom vozíku.

viac
02.11.2023
Správy

Napriek genetickej poruche je dnes modelkou

Hannah Harpin vzbudzuje pozornosť už od narodenia a neobchádza ju ani kritika okolia. Mladá žena sa narodila so vzácnym genetickým Hay-Wellsovým syndrómom. Podľa štatistík odbornej verejnosti trpí touto poruchou len zopár stoviek ľudí na svete.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ