1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

07.09.2022

Správy

Zdravotne znevýhodnení klienti poisťovne Dôvera majú možnosť požiadať o finančný príspevok


Aj tento rok poisťovňa Dôvera pomáha svojim poistencom v rámci grantového programu „Bojovníci za zdravie“.  Na podanie žiadostí zastáva už len necelý mesiac. Cieľom tohto programu je prispieť k zlepšeniu zdravia a k zvýšeniu kvality života ľudí.

Finančný príspevok z grantového programu „Bojovníci za zdravie“ je určený na ošatenie, zákrok, operáciu, rehabilitáciu alebo zakúpenie zdravotníckej pomôcky, a to z dôvodu, že na uvedené sa nevzťahuje alebo len čiastočne vzťahuje úhrada zo zdravotného poistenia. Požiadať môžu všetci poistenci, a to nielen zdravotne znevýhodnení, ale aj poistenci trpiaci vážnym ochorením alebo poistenci po úraze. Za neplnoletých poistencov môže požiadať ich zákonný zástupca.

Grantový program bol založený v roku 2012, pričom bolo doposiaľ podporených 1457 žiadateľov. Použité finančné prostriedky predstavujú celkovú sumu 1 890 206 eur.

Žiadosť môžete podať kliknutím sem.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ