1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

13.04.2023

Správy

Zapojte sa do projektu Nadácie Axis a získajte tisíc eur na rehabilitačný pobyt pre svoje dieťa


Nadácia Axis v spolupráci s OZ Malíček spustila projekt s názvom „Rizikové dieťa“, ktorý je určený pre všetky deti so zdravotným znevýhodnením, ktoré ešte neabsolvovali žiaden intenzívny rehabilitačný pobyt práve v Axis Medical. Projekt je určený pre deti vo veku štyroch týždňov až dvoch rokov s problematickým vývojom resp. s podozrením zo strany rodičov na možné problémy vo vývoji.

Cieľom projektu je nielen pomôcť rodičom dobehnúť zameškané, ale predovšetkým ich naučiť ako s dieťaťom pracovať aj neskôr v domácom prostredí. Šancu vyhrať 1.000 € príspevok na dvojtýždenný intenzívny rehabilitačný pobyt má len desať záujemcov. Cena takéhoto pobytu je 2.200 €. Pre vybrané rodiny má OZ Malíček pripravené aj ďalšie benefity.

V prípade záujmu o účasť v projekte Rizikové dieťa je potrebné vyplniť online prihlasovací formulár. Uzávierka prihlášok je 23.4.2023.

Termíny rehabilitačných pobytov sú:

1.5.-12.5.2023

29.5.-9.6.2023

12.6.-23.6.2023

26.6.-7.7.2023

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ