1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

24.04.2023

Správy

Vzdelávačka pre pedagogických asistentov: Vyriešme to spolu


Asociácia pomoci postihnutým APPA pripravila v nadväznosti na minuloročný pilotný program, druhý ročník vzdelávacieho víkendu pre pedagogických asistentov starajúcich sa o dieťa s poruchou autistického spektra s názvom „Vyriešme to spolu 2“. Vzdelávací kurz sa bude konať 27.-28. mája v Hendicentre na Krajinskej ulici 32 v Piešťanoch.

Vzdelávací víkend bude rozdelený do štyroch blokov prednášok a workshopov pod vedením odborníkov. Organizátori kurzu sľubujú množstvo nových informácií a interaktívny prístup s ukážkami dobrej praxe, ktoré vedú k zvyšovaniu profesionality, odbornosti a ľudskosti pedagogických asistentov pri práci s deťmi na spektre autizmu. Okrem iného bude jednou z tém aj jedinečná Snoezelen terapia, na ktorú získajú pedagogickí asistenti po absolvovaní kurzu špeciálny voucher do Hendi centra.

Vzdelávací program „Vyriešme to spolu 2“ vznikol s podporou Nadácie Pontis.
Prihlásiť sa prostredníctvom online formuláru môžete TU.

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ