1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

25.02.2022

Správy

Vo Viedni sa stretli inovátori v oblasti zdravotného znevýhodnenia


Historicky prvým partnerom zo Slovenska sa stala organizácia Úsmev pre druhých, ktorá predstavila svoju digitálnu platformu.

Konferencia Zero Project Conference – ZeroCon22 – je hybridné podujatie, ktoré trvalo tri dni, od stredy 23. februára 2022. Účastníci naživo alebo prostredníctvom internetu sledovali príspevky svetových lídrov, rečníkov z renomovaných organizácií, ako aj inovácie z celého sveta. Slovensko malo zastúpenie v osobe Mira Béreša, ktorý predstavil sociálnu sieť usmevpredruhych.sk. „Bola to neuveriteľná akcia so stovkami účastníkov z celého sveta, kde sme sa mohli vzájomne obohatiť a budovať spolupráce, na základe ktorých môžeme naše projekty riešiť globálne. Aj o našu sociálnu sieť, ktorú sme spustili len nedávno prejavili záujem v krajinách ako Rakúsko, Holandsko, Luxembursko, India, Keňa či Izrael. Vďaka týmto kontaktom vieme spoločne pracovať na zlepšení podmienok pre ľudí so zdravotným znevýhodnením v našich krajinách, ale aj za hranicami," povedal Miro Béreš z Piešťan.

Stretnutia sa zúčastnilo mnoho podnikateľov a manažérov z nadácií a rôznorodých organizácií z celého sveta. Témou tohtoročného stretnutia bola „Dostupnosť", respektíve „Prístupnosť". Konferencia sa konala v priestoroch Organizácie spojených národov vo Viedni. Organizátori privítali približne dve stovky priamych účastníkov.

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ