1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

19.01.2023

Správy

Vo februári sa otvára intenzívny vzdelávací kurz pre rodičov detí s poruchou autistického spektra


Začiatkom februára majú rodičia detí s poruchou autistického sprektra (PAS) možnosť navštíviť dvojdňový vzdelávací kurz, ktorého organizátorom je Calma – klinika duševného zdravia. Ide o jedinečnú možnosť stretnúť sa s lektorkou Lindou Cecavovou, ktorá patrí medzi popredných odborníkov v práci s deťmi s poruchou autistického spektra a je zakladateľkou projektu „Rozvoj hrou“.

Kurz je určený pre rodičov verbálnych a mierne verbálnych detí. Vzdelávanie sa bude konať 5.-6. februára v priestoroch kliniky Calma na ulici Zochova 6 v Bratislave. Kurz ponúka množstvo zaujímavých tém ako napríklad posilnenie vzťahu medzi dieťaťom s PAS a jeho blízkymi, rozvoj dieťaťa nenásilnou hrou, stimulácia záujmu a očného kontaktu, rozširovanie verbálnej a neverbálnej komunikácie, podpora porozumenia, vyjadrovania emócií a prežívania u detí s PAS. Počas kurzu bude venovaný priestor aj videoukážkam terapeutickej práce a otázkam účastníkov.

Vzdelávací kurz je spoplatnený a jeho kapacita je obmedzená. Prihlásiť sa je možné prostredníctvom formulára.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ