1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

19.01.2023

Správy

Vo februári sa otvára intenzívny vzdelávací kurz pre rodičov detí s poruchou autistického spektra


Začiatkom februára majú rodičia detí s poruchou autistického sprektra (PAS) možnosť navštíviť dvojdňový vzdelávací kurz, ktorého organizátorom je Calma – klinika duševného zdravia. Ide o jedinečnú možnosť stretnúť sa s lektorkou Lindou Cecavovou, ktorá patrí medzi popredných odborníkov v práci s deťmi s poruchou autistického spektra a je zakladateľkou projektu „Rozvoj hrou“.

Kurz je určený pre rodičov verbálnych a mierne verbálnych detí. Vzdelávanie sa bude konať 5.-6. februára v priestoroch kliniky Calma na ulici Zochova 6 v Bratislave. Kurz ponúka množstvo zaujímavých tém ako napríklad posilnenie vzťahu medzi dieťaťom s PAS a jeho blízkymi, rozvoj dieťaťa nenásilnou hrou, stimulácia záujmu a očného kontaktu, rozširovanie verbálnej a neverbálnej komunikácie, podpora porozumenia, vyjadrovania emócií a prežívania u detí s PAS. Počas kurzu bude venovaný priestor aj videoukážkam terapeutickej práce a otázkam účastníkov.

Vzdelávací kurz je spoplatnený a jeho kapacita je obmedzená. Prihlásiť sa je možné prostredníctvom formulára.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

18.01.2023
Rozhovor

Adelaida Fábianová: Žiaden hovoriaci macík ani tablety nie sú schopné nahradiť ľudskú komunikáciu

Už krik novorodenca môže napovedať, že niečo v jeho „reči“ nemusí byť v poriadku. Dokáže to však rozpoznať každý rodič? Kedy nadobúda krik komunikačný charakter a kedy sa reálne začať obávať toho, že reč dieťaťa môže byť ohrozená? ...

viac
04.01.2023
Správy

Ministerstvo práce pripravilo sériu online seminárov v oblasti kompenzácií zdravotného znevýhodnenia

Začiatkom roka 2023 pripravilo Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny odborný seminár pod názvom "Zvyšovanie povedomia o právach osôb v kompenzáciách tažkého zdravotného postihnutia", ktorý je organizovaný v rámci národného projektu Podpora sociálneho začleňovania pre vybrané skupiny osôb so zdravotným postihnutím. Informačný seminár je určený predovšetkým pre rodičov detí a dospelým so zdravotným znevýhodnením. Účasť na seminári je bezplatná, avšak počet účastníkov je limitovaný.

viac
13.01.2023
Správy

Zapojte sa do súťaže o elektrický a mechanický vozík

Spoločnosť SPIG, ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov v oblasti predaja zdvíhacích zariadení a pomôcok pre ľudí so zdravotným znevýhodnením, vyhlásila súťaž „Vyberte si pomôcku, ktorá vám uľahčí život na vozíčku“. Hlavnými atribútmi spoločnosti sú stabilita a spoľahlivosť. Spoločnosť SPIG sa rozhodla formou súťaže nie len pomôcť ale najmä poďakovať svojim klientom.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ