1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

14.01.2022

Správy

Vďaka platforme darujme.sk môžu darcovia podporiť svoju obľúbenú organizáciu


Prostredníctvom platformy darujme.sk získalo 700 organizácii od svojich darcov viac ako štyri milióny eur. Medzi obdarovanými nechýba občianske združenie Úsmev pre druhých. Vďaka 47 darcom, ktoré využili služby tejto platformy sme získali 2652 eur.

DARUJME.sk uľahčuje organizáciám získavanie darov a sprehľadňuje komunikáciu s darcami a šetrí čas. Podľa štatistík portálu darujme.sk z roka 2021 vyzbierali organizácie v minulom roku na podporu dôležitých aktivít na Slovensku 4 222 325 eur. V porovnaní s predchádzajúcim rokom sa počet darovanej sumy navýšil o 36 percent a pribudlo 139 nových organizácií. Celkový počet darcov je 67 067, čo predstavuje 17 percentné navýšenie.  K najštedrejším dňom patril 28. jún, keď prišla obrovská vlna darcovstva a solidarity po tornáde na Južnej Morave, kde pomáhalo viacero neziskových organizácií. 

Platformu využili aj niekoľkí z podporovateľov občianskeho združenia Úsmev pre druhých. Spolu 47 darcov, z toho 21 pravidelných zaslalo v roku 2021 2652 eur. Aj vďaka týmto peniazom vieme efektívnejšie podporovať komunitu ľudí so zdravotným znevýhodnením. „Veľmi ďakujeme všetkým našim darcom, aj tým, ktorí si vytvorili trvalý príkaz a posielajú peniaze priamo na účet," vyjadril sa koordinátor činností občianskeho zduženia Úsmev pre druhých Miro Béreš. „Cieľom je do budúcna zabezpečiť udržateľnosť projektu. Na to potrebujeme mesačný príjem aspoň 2000 eur," dodáva.

Zoznam všetkých darcov o.z. vrátane firiem a organizácií otvoríte kliknutím sem.

V prípade, že sa chcete stať novým darcom, prípadne chcete podporiť organizáciu napríklad 2% z daní, klikne sem.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ