1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

15.12.2021

Správy

Vďaka nadácii Kia Slovakia prinesieme slnko a úsmev i v zime


Cieľom adventného kalendára Nadácie Kia je prostredníctvom občianskych združení a neziskových organizácií pomôcť zdravotne a sociálne znevýhodneným skupinám, ktoré odporučia zamestnanci firmy. Projekty následne každý decembrový deň žrebujú zástupcovia nadácie. Jedným z víťazov je aj občianske združenie Úsmev pre druhých, ktoré tak získa päťsto eur na dofinancovanie lampy Sperti, ktorá prinesie v chladných mesiacoch vitamín D do rodín so zdravotne znevýhodneným členom.

„Vaše OZ realizuje množstvo zmysluplných projektov pre širokú skupinu ľudí, avšak zároveň je cítiť osobný a ľudský záujem o každú rodinu a jej členov. Je dôležité, aby rodičia detí vedeli, že sa majú na koho obrátiť a že vo svojej situácii nie sú sami. Aj preto sa v Nadácii Kia tešíme, že sme mohli nadviazať spoluprácu a prispieť k vašej významnej činnosti," vyjadrila sa projektová koordinátorka Nadácie Kia Slovakia Beáta Ďurišová. „Veľmi sa tešíme peknému darčeku pre nás i ďalšie rodiny, a hlavne ďakujeme zamestnancovi firmy Vašekovi Bobáňovi, že nás aktívne oslovil. Veríme, že motivoval ďalších kolegov či iných ľudí, aby sa vo svojom okolí angažovali," vyjadrila sa štatutárka občianskeho združenia Úsmev pre druhých Veronika Bérešová.

Vďaka grantom z Adventného kalendára môžu organizácie už druhý rok financovať nevyhnutné rehabilitácie, rôzne typy terapií, či nákupy zdravotníckych pomôcok, potravinových, vitamínových a hygienických balíčkov. Pre grantový program bola vyčlenená celková suma vo výške 12 000 eur. Výhercov môžete sledovať v každodennom žrebovaní až do 24. decembra na facebookovej stránke nadácie Kia Slovakia. V nadácii plánujú rovnakú iniciatívu aj v roku 2022.

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
28.09.2023
Správy

Využite možnosť denných táborov pre deti s NKS či PAS

Občianske združenie Spolu pre nás ponúka možnosť denných táborov počas školských prázdnin v tomto kalendárnom roku. Denné tábory, ktoré sa budú realizovať v priestoroch centra Suppiq, sú určené pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou, poruchami autistického spektra, poruchami učenia a ďalšími špecifickými poruchami v súvislosti s komunikáciou. Okrem hier čakajú deti aj jazykové cvičenia a terapie.

viac
23.09.2023
Správy

Prečítali sme volebné programy: Čo strany ponúkajú pre zdravotne znevýhodnených

Pozrite si, ktoré strany sa venovali vo svojich programoch tematike zdravotného znevýhodnenia.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ