1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

03.02.2022

Správy

Vďaka krytomene si môžete požiadať o finančný príspevok do Hendicentra


Financie zo spolupráce Majka Spirita s kryptomenovou platformou Wexo umožňujú rehabilitovať v Hendicentre. Z nadobudnutého finančného výťažku môžete byť podporení aj Vy alebo Vaši blízki. Stačí vyplniť formulár na stránke rehabilitačného zariadenia do 10. februára.

Majk Spirit navštívil centrum v septembri 2021. Stretol sa s malými i veľkými klientmi, vypočul si ich príbehy a rozhodol sa pomôcť. Predstavil celému Slovensku nový spôsob pomoci zdravotne znevýhodneným osobám. V spolupráci s platformou Wexo vznikla prvá digitálna charita v oblasti krytomeny. Predajom svojej prvej NFT kolekcie zbiera známy slovenský raper už niekoľko mesiacov finančné prostriedky, ktoré pomáhajú deťom a dospelým absolvovať potrebné rehabilitačné pobyty.

Žiadosti sa predkladajú odoslaním vyplneného online formulára do 10. februára 2022. Pre podrobné informácie o podmienkach projektu a možnostiach finančnej podpory môžete kontaktovať koordinátorku Ľudovítu Chmelárovú na telefónnom čísle 0905 991 901. Hodnotiaca komisia je zložená zo zástupcov platformy Wexo a spoločnosti HENDI CENTRUM s.r.o.

 TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ