1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

16.08.2023

Reklama

V Starej Ľubovni prichádzajú s novinkou - vysokofrekvenčnou terapiou


Súkromné špecializované centrum poradenstva a prevencie v Starej Ľubovni ponúka jedinečnú vysokofrekvenčnú terapiu určenú pre všetky deti, ktoré majú oneskorený vývin reči alebo nerozprávajú vôbec. Terapia je tiež určená pre deti s prejavmi porúch autistického spektra.

Vysokofrekvenčná terapia ponúka niekoľko programov ako Logoped help, ktorý je určený deťom od dvoch rokov a slúži na rozvoj reči. Pomáha deťom, ktoré nerozprávajú, majú chudobnú slovnú zásobu a nerozumejú povedanému, neodpovedajú na otázky, nemajú motiváciu komunikovať. Ďalej je to program Školák intelekt, ktorý napomáha deťom s ťažkosťami v čítaní, písaní a sústredení sa. Jednoducho pre deti, ktorým trvá príprava do školy veľmi dlho. Tento program pomáha zlepšovať celkový výkon dieťaťa - dieťa je sústredené, lepšie si pamätá učivo, nemá strach zo školy, lepšie číta a píše diktáty.

Výhodou vysokofrekvenčnej terapie je, že prebieha v domácom prostredí. Dieťa po tomto programe významne napreduje, pretože okrem vonkajšej stimulácie dochádza aj k stimulácii mozgu, čím vývin akceleruje.

Súkromné špecializované centrum poradenstva a prevencie v Starej Ľubovni vie terapiu zabezpečiť aj online. Stačí sa objednať na konzultáciu prostredníctvom telefónneho čísla 0905 378 446 alebo e-mailom scsppstaralubovna@gmail.com

Bližšie informácie o vysokofrekvenčnej terapii sa dozviete TU.

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ