1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

03.05.2023

Správy

V projekte Krok pre teba získa finančnú pomoc 16 detí


Asociácia pomoci postihnutým – APPA v spolupráci so spoločnosťou Novartis a rehabilitačným Hendi Centrom spustila registráciu do jedinečného projektu s názvom „Krok pre Teba“, ktorý je venovaný rodinám detí s nervovo-svalovým ochorením SMA - spinálna svalová atrofia. Novinkou je SMA iniciatíva, ktorej cieľom je vytvoriť priaznivejšie životné podmienky pre rodiny, ktoré sa starajú o svojho príbuzného s touto závažnou diagnózou.

APPA svojou činnosťou poskytuje finančnú podporu svojim klientom pri absolvovaní nevyhnutných komplexných rehabilitácií alebo nákupe špeciálnych pomôcok pre spolupracujúcich fyzioterapeutov. V rámci projektu Krok pre Teba bude finančne podporených šestnásť detí a dospelých.

Aliancia „SMA Slovakia“ vznikla ako strešná organizácia pod krídlami APPA. Ambíciou novovznikajúcej aliancie rodín s deťmi a dospelými so spinálnou svalovou atrofiou I.-IV. typu z celého Slovenska bude šírenie osvety a edukácie nielen v rámci komunity, ale aj širokej verejnosti. Snahou aliancie bude tiež hájiť záujmy týchto rodín a tlmočiť ich potreby a požiadavky na medzinárodných fórach. Oficiálne webové stránky SMA Slovakia môžete navštíviť po kliknutí sem.

Registračný formulár do projektu Krok pre Teba nájdete TU.

 

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

29.05.2024
Správy

Od júla sa zvýši opatrovateľský príspevok aj príspevok na asistenciu

Nové nariadenie vlády Slovenskej republiky zvyšuje všetky výšky peňažného príspevku na opatrovanie. U opatrovateľov v produktívnom veku, aj u tých, ktorí sú na dôchodku a starajú sa o jednu osobu s ŤZP, sa príspevok zvýši na 615,50 eura mesačne.

viac
31.05.2024
Správy

Poviem ti to inak 2024: Vzdelávací víkend pre rodičov detí s poruchou autistického spektra

Vzdelávací víkend "Poviem ti to inak" poskytne rodičom cenné informácie, praktické rady a podporu v starostlivosti o deti s poruchou autistického spektra.

viac
04.06.2024
Správy

Pobyt pre ľudí s Downovým syndrómom nad 30 rokov

Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku organizuje týždenný pobyt pre ľudí s Downovým syndrómom nad 30 rokov. V prekrásnom kúpeľnom prostredí Trenčianskych Teplíc v termíne od 15. 9. 2024 - 18. 9. 2024.

viac

partneri

 • Genetické syndrómy
 • Trnavský samosprávny kraj
 • TrustPay
 • VGD-Slovakia
 • Sokratov inštitút
 • iFocus
 • Kam na menu
 • EU-fond-logo
 • OP LZ
 • SIID FUND
 • socialni inovatori