1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

03.05.2023

Správy

V projekte Krok pre teba získa finančnú pomoc 16 detí


Asociácia pomoci postihnutým – APPA v spolupráci so spoločnosťou Novartis a rehabilitačným Hendi Centrom spustila registráciu do jedinečného projektu s názvom „Krok pre Teba“, ktorý je venovaný rodinám detí s nervovo-svalovým ochorením SMA - spinálna svalová atrofia. Novinkou je SMA iniciatíva, ktorej cieľom je vytvoriť priaznivejšie životné podmienky pre rodiny, ktoré sa starajú o svojho príbuzného s touto závažnou diagnózou.

APPA svojou činnosťou poskytuje finančnú podporu svojim klientom pri absolvovaní nevyhnutných komplexných rehabilitácií alebo nákupe špeciálnych pomôcok pre spolupracujúcich fyzioterapeutov. V rámci projektu Krok pre Teba bude finančne podporených šestnásť detí a dospelých.

Aliancia „SMA Slovakia“ vznikla ako strešná organizácia pod krídlami APPA. Ambíciou novovznikajúcej aliancie rodín s deťmi a dospelými so spinálnou svalovou atrofiou I.-IV. typu z celého Slovenska bude šírenie osvety a edukácie nielen v rámci komunity, ale aj širokej verejnosti. Snahou aliancie bude tiež hájiť záujmy týchto rodín a tlmočiť ich potreby a požiadavky na medzinárodných fórach. Oficiálne webové stránky SMA Slovakia môžete navštíviť po kliknutí sem.

Registračný formulár do projektu Krok pre Teba nájdete TU.

 

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ