1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

14.08.2023

Správy

V Námestove sa chystá skvelý tábor pre deti so špeciálnymi potrebami


Občianske združenie Čmeliakovo pozýva všetky deti so špeciálnymi potrebami na letný pobytový tábor do Námestova. Tábor sa koná na ranči u Edyho v termíne od 28. augusta do 1. septembra. Vítaní sú aj rodičia detí, pre ktorých majú organizátori taktiež pripravený program.

Tábor je určený pre deti s rôznymi mentálnym či fyzických znevýhodnením, ktoré chcú zažiť kopu nových vecí a vytvoriť si nové kamarátstvá. Organizátori tiež sľubujú výlety do okolia. Deti majú po celý čas tábora prístup do minizoo, ktorá sa nachádza v areály a rovnako tak majú možnosť mnohých terapií ako napríklad hipoterapia, canisterapia alebo play wisely.

Rodičia môžu čas v tábore plnohodnotne využiť prostredníctvom prednášok a workshopov so skúsenými lektormi. V prípade, že je dieťa staršie ako 11 rokov a má ľahký stupeň postihnutia nie je nutná prítomnosť rodiča v tábore.

Všetky bližšie informácie sa dozviete na telefónnom čísle 0948 923 800 alebo priamo na sociálnych sieťach Čmeliakovo o.z.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ