1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

17.10.2022

Správy

V City Aréne sa konal ďalší ročník charitatívneho bazáru


V sobotu 15. októbra 2022 sa uskutočnil v spolupráci City Arény v Trnave a Nadácie AXIS už 5. ročník charitatívneho bazáru. Podujatie sa nieslo v zmysle jeho hlavnej myšlienky „pomáhať má zmysel, pretože nikto z nás nevie, čo má pre nás osud pripravené a len vzájomná pomoc je to, čo robí náš život skutočne zmysluplný“.

Pre návštevníkov sa brány City Arény otvorili už o 10.00 hod. kde na nich čakalo nielen množstvo ručne vyrobených výrobkov ale aj výnimoční ľudia a sprievodný program s tombolou. V rámci sprievodného programu vystúpia aj Majka Valentová a Streetbeats Crew.

Pri každom predajnom stánku mali návštevníci možnosť prečítať si príbeh konkrétnej rodiny alebo sa s jej členmi aj osobne stretnúť. V stánkoch sa predávali svietniky, hračky, mydielka, dekorácie, bižutéria, sošky, obrazy či výborné domáce koláčiky a zákusky. To všetko pripravili rodiny, ktoré majú zdravotne znevýhodneného člena a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti.

Výťažok z podujatia bol venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom s neurologickým ochorením a ich rodinám, ktorí sa na bazári aktívne zúčastnia, na ich ďalšiu liečbu. 

Nadácia AXIS vznikla v roku 2021 za účelom poskytovania pomoci a podpory zdravotne a telesne znevýhodneným, postihnutým a chronicky chorým osobám, predovšetkým deťom, dospelým pacientom a členom ich rodín. Cieľom je zlepšenie kvality ich života.

 

TS

 

 

 

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ