1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

09.11.2022

Správy

V Banskej Bystrici vznikla podporná skupina pre rodičov detí, ktoré nekomunikujú


Centrum včasnej intervencie v Banskej Bystrici ponúka v tomto roku podporné stretnutia pre rodičov detí vo veku dvoch až štyroch rokov s narušenou komunikačnou schopnosťou, dysfáziou, autizmom a ďalšími znevýhodneniami v oblasti komunikácie.

Rodičov stretnutím odborne prevedie špeciálna pedagogička Mgr. Eva Mrenicová, ktorá je zároveň riaditeľkou Centra včasnej intervencie v Banskej Bystrici a klinická logopédička Mgr. Ivana Švecová.  Najbližšie termíny rodičovskej skupiny sú 15. novembra a 13. decembra o 13. hodine v priestoroch Informačného centra SNP vo Zvolene . Účasť na skupine je spoplatnená sumou 5 eur.

Centrum včasnej intervencie v Banskej Bystrici vzniklo v roku 2016 a svoje služby poskytuje predovšetkým formou terénnej práce, teda v prirodzenom prostredí dieťaťa. Včasná intervencia centra je určená pre rodiny žijúce v Banskobystrickom kraji, ktoré majú dieťa vo veku od 0 do 7 rokov s vývinovou poruchou alebo je jeho vývin ohrozený z dôvodu zdravotného znevýhodnenia.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ