1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

15€ 35€ 65€ 120€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

5€ 15€ 35€ 55€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

27.05.2022

Správy

V ADELI si od dnes môžete vyskúšať Ulzibat metódu


ADELI Medical Center posledné májové dni 27.-28. mája 2022 privíta vo svojich priestoroch chirurga a vedca Dr. Nazarova, ktorý je jedným z expertov na Ulzibat metódu. Dr. Nazarov sa jej venuje od roku 1992 a pôsobí výhradne na svojej klinike v Barcelone, kde bolo operovaných aj niekoľko slovenských pacientov. Keďže u nás sa táto metóda stále nepoužíva, slovenskí pacienti musia často krát vycestovať do zahraničia.

Ulzibat metóda predstavuje chirurgický zákrok nastrihávania tkanív prostredníctvom špeciálne upraveného skalpelu, vďaka ktorému nedochádza k poraneniam kože a iných svalových vlákien. Jedná sa o jemnú nebolestivú metódu, ktorá si nevyžaduje následnú rekonvalescenciu pacienta. Táto metóda slúži na zvýšenie hybnosti a funkčnosti svalov postihnutých silnou spasticitou, pričom je aplikovateľná na akékoľvek kostrové svalstvo hlavy, krku, trupu, horných aj dolných končatín.

Na konzultácie u Dr. Nazarova je potrebné sa objednať prostedníctvom emailu info@adelicenter.eu alebo priamo cez svojho asistenta v ADELI Medical Center.

Všetkým malým aj veľkým pacientom držíme palce.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

14.08.2022
Správy

Festival Paráda už v sobotu! Bez bariér a s programom pre všetky generácie

V sobotu 20. augusta sa v priestoroch HS Centra na Hlbokej ulici v Piešťanoch uskutoční ďalší ročník bezbariérového festivalu Paráda. Tešiť sa môžete na para-športy, tvorivé, zábavné a inkluzívne aktivity či hudobný program. Začína sa o desiatej hodine. Prvých päťdesiat detí v zóne Ruka v ruke čaká prekvapenie.

viac
10.08.2022
Správy

Tento rok v júli si nepočujúce deti užili tábor aj stretnutie kamarátov s ich rodinami

V dňoch od 25. do 29. júla sa v Gemerských Tepliciach pod záštitou OZ Uškové deti konal prvý ročník tábora pre nepočujúce deti. Tábora sa celkovo zúčastnilo pätnásť detí, pričom deväť z nich bolo s poruchami sluchu a zvyšok tvorili ich súrodenci.

viac
25.07.2022
Správy

Úsmev pre druhých skúša pilotný sociálny projekt, takmer tridsiatke rodín prispieva na jedlo

Dvadsať sedem sociálne slabších rodín či rodín so zdravotne znevýhodneným členom získa ešte počas leta príspevok 150 eur na stravné v troch splátkach. Peniaze nedostanú do ruky ani poštou, využívať budú kreditné karty od gastrofiriem Doxx a Edenred. Tieto spoločnosti sú známe predajom stravných lístkov pre zamestnancov či firmy. Prvýkrát však môžu využiť potenciál kreditných kariet na nákup potravín aj v sociálnej oblasti.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ