1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

09.12.2022

Správy

V Adeli sa konal druhý ročník výtvarného workshopu - vznikli unikátne diela, ktoré si viete vydražiť


Na Mikuláša sa v Adeli Medical Center konal druhý ročník projektu „Unikátne obrazy“, ktorý organizačne zastrešila Nadácia Adeli. Na výtvarnom workshope plnom farieb a unikátnych diel sa zúčastnili aj slovenskí výtvarníci Katarína Vavrová, Fero Liptak a Pavel Herman, vďaka ktorým je možné obrazy vydražiť a tak rozšíriť okruh pacientov, ktorým sa dostane pomoci.

Unikátnosť obrazov spočíva práve v spoločnej tvorbe ľudí so zdravotným znevýhodnením a už spomínaných výtvarníkov, ktorá sa stretáva na jednom plátne. Výsledkom sú jedinečné umelecké diela. Pod vedením skúsených umelcov dokázali maľovať a kresliť aj tí, ktorí si spočiatku neverili.

V roku 2021 Nadácia Adeli podporila prostredníctvom projektu „Unikátne obrazy“ päť pacientov na ich ceste za zdravým. Výťažok z dražby obrazov poputuje na skvalitnenie neurorehabilitácie v Adeli. Unikátne obrazy budú hotové a dostupné na stránke www.unikatneobrazy.sk už do Vianoc.

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ