1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

22.08.2023

Správy

Už túto sobotu v Piešťanoch bezbariérový festival Paráda


Záver leta bude patriť prvému bezbariérovému festivalu Paráda 2023, ktorý sa každoročne koná vďaka Slovenskému paralympijskému výboru a jeho partnerov. Podujatie sa bude konať 26. augusta v Piešťanoch v areáli HS centra pri Sĺňave.

Festival otvorí svoje brány v sobotu už o pol desiatej ráno. Návštevníci sa môže tešiť na ukážky mnohých para športov, stretnutia s našimi paralympijskými medailistami, workshopy, tvorivé dielne a SPP zónu plnú zábavy. O hudobný program sa postará Peter Cmorík band, Robo Opatovský a mnohí ďalší.

Deti sa budú môcť zapojiť do športových turnajov v disciplínach - parastolný tenis, boccia, parabadminton, paraveslovanie, prekážková dráha. Povinná registrácia bude prebiehať v čase od 9.30 do 10.00 hod. Na poludnie budú na hlavnom pódiu vyhlásení víťazi jednotlivých športových disciplín.

Do areálu HS centra je zákaz vstupu automobilom, avšak návštevníkom budú k dispozícií dve bezbariérové parkoviská v blízkosti areálu. Vstup na festival je voľný.

 

TS