1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

01.06.2023

Správy

Už len dnes sa môžete zapojiť do súťaže o pobyt v Hendicentre


Hendi centrum vyhlásilo bleskovú súťaž o týždenný rehabilitačný pobyt s nástupom od pondelka, teda v termíne od 5. do 9. júna 2023. Súťaž je určená predovšetkým pre tých, ktorí ešte nemali možnosť vyskúšať si intenzívne rehabilitačné procedúry v Hendi centre.

Do súťaže sa môže zapojiť naozaj každý, kto by rád vyhral rehabilitačný pobyt pre svojho priateľa či známeho. Rehabilitačný pobyt je bez vekového obmedzenia, čiže je určený deťom i dospelým. Podmienkou pre zapojenie sa do súťaže je uvedenie mena osoby, pre ktorú by ste radi pobyt vyhrali, a to do komentára pod príspevok na sociálnej sieti rehabilitačného centra. Meno je potrebné uviesť v tvare @menoapriezvisko (napríklad @jankomrkvička) s dodatkom, že chcete vyhrať rehabilitačný pobyt.

Výherca bude vyžrebovaný zajtra 2. júna po 10. hodine. Viac informácií o súťaži ako aj príspevok, pod ktorý je potrebné uviesť všetky náležitosti nájdete TU.

 

TS

 

 

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ