1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

25.10.2021

Správy

Úsmev pre druhých má nového partnera - TrustPay plánuje pomáhať ľuďom so zdravotným znevýhodnením


Nový projekt platobnej brány zadarmo pre neziskové organizácie spustili v slovenskej firme TrustPay len nedávno. Chcú tak odbremeniť organizácie od práce s hľadaním vhodnej platobnej brány a tiež od výdavkov spojených s jej správou.

Cieľom rozhodnutia ponúkať platobnú bránu zadarmo je zviditeľnenie dobrej práce ľudí, ktorí stoja za neziskovými oganizáciami, ako aj pomoc na miestach, kde je každá pomoc potrebná. „Keď sme si na osobnom stretnutí s Mirom Bérešom vypočuli, koľko skvelých projektov na pomoc zdravotne znevýhodnených v rámci združenia riadia, neváhali sme ani na sekundu ponúknuť túto príležitosť aj im. Zároveň veríme, že vymyslíme aj ďalšie možnosti spolupráce a pomoci do budúcnosti a prispejeme tak ku dobrej veci," vyjadrila sa Lucia Kamhalová z marketingového oddelenia v TrustPay.

Začínajúcej spolupráci sa tešia aj v občianskom združení. „Veríme, že našimi aktivitami dokážeme pozitívne nakaziť celý TrustPay a pri našich spoločných projektoch ukážeme, že táto práca vie byť prospešná tak pre jednotlivcov, ako aj celú spoločnosť," vyjadril sa Miro Béreš, ktorý zároveň prejavil vďačnosť za oslovenie a prejavený záujem o spoluprácu. „Spoločne sa tak budeme tešiť z úsmevov, ktoré budú na základe našej spolupáce vznikať," dodáva.

Nové partnerstvo prinesie spoluprácu na ďalších projektoch, ktoré postupne predstavíme.

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ