1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

12.12.2022

Správy

Účasťou na Silvestrovskom behu pomôžete dievčatku so zdravotným znevýhodnením


Aj tento rok sa bude v rámci Silvestrovskému behu v Piešťanoch pomáhať. Behať sa bude 30. decembra na tradičnej trati medzi Kolonádovým a Krajinským mostom, pričom si účastníci môžu vybrať medzi dvoma certifikovanými traťami v dĺžke 5 a 10 kilometrov. Vďaka vytvoreniu partnerstva s Asociáciou pomoci postihnutým – APPA a zapojeniu sa do projektu finančnej podpory Energia pre teba od Nadácie ZSE, bude vytvorená finančná zbierka pre malú „bojovníčku“ Timku Hricovú.

58. ročník Silvestrovského behu odštartuje o 15. hodine na Kúpeľnom ostrove. Pretekať sa bude podľa pravidiel atletiky. Po absolvovaní pretekov dostane každý účastník medailu. Navyše budú ocenení prvý traja vo svojej kategórií.

Pre všetkých účastníkov bude k dispozícii čaj a káva. V priestoroch Kúpaliska EVA – možnosť uloženia vecí v uzamykacej skrinke, osprchovania a využitie relaxačného bazénu s termálnou vodou.

Bližšie informácie ako aj výšku štartovného sa dozviete tu. Registrovať sa môžete online alebo prezenčne 30. decembra od 13:00 do 16:20 v budove Napoleon II na Kúpeľnom ostrove.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ