1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

28.11.2023

Správy

Terapeutické centrum Physio Canis ponúka svoje služby v nových priestoroch


Žilinské terapeutické centrum Physio Canis sa v októbri presťahovalo do nových priestorov v Kotrčinej Lúčke pri Žiline. Svoje služby tak klientom poskytujú v novom bezbariérovom špecializovanom terapeutickom centre, kde sa stretávajú deti, terapeutické zvieratá a príroda.

V rámci svojho poslania sa pracovníci centra venujú deťom a mládeži do 18 rokov s neurologickými, genetickými a metabolickými poruchami. V prípade porúch autistického spektra sú to prevažne deti do 15 rokov. „Náš prístup k dieťaťu so zdravotným znevýhodnením je založený na prepojení fyzioterapie, psychológie, terapeutického pôsobenia zvierat a aktivít senzomotorickej integrácie,“ uvádza sa na oficiálnych stránkach centra.

Centrum poskytuje svojim klientom kontakt s rôznymi zvieratami ako sú psy, vtáky, veľké africké slimáky či činčila. V rámci vlastných metodologických postupov pracujú aj s deťmi mladšími ako dva roky a tiež s deťmi, ktoré trpia fóbiou, strachom alebo rešpektom zo zvierat. V súvislosti s fyzioterapiou majú rodičia pre svoje deti možnosť výberu zo skutočne širokej škály rehabilitačných cvičení.

Terapeutické centrum Physio Canis nájdete aj na stránke www.genetickesyndromy.sk

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.02.2024
Správy

Na Orave sa otvárajú nové krúžky pre ľudí so zdravotným znevýhodnením

Občianske združenie organizuje voľnočasové aktivity pre mladých ľudí so zdravotným znevýhodnením na pravidelnej báze. Účastníci majú možnosť navštevovať športový krúžok, plavecký krúžok, umelecký krúžok, muzikoterapiu a canisterapiu.

viac
06.02.2024
Správy

Svojim hlasom pomôžete s vybudovaním komunitnej záhrady v Piešťanoch

Projekt Komunitná záhrada - Centrum Usmejsa bola vybraná za Trnavský samosprávny kraj v rámci dotačnej výzvy Nadácie Ekopolis a Nadácie Slovnaft Zelené oázy. Podľa výsledkov hlasovania tak občianske združenie Úsmev pre druhých z Piešťan môže získať od 1500 do 4500 eur na vybudovanie komunitnej záhrady.

viac
07.02.2024
Správy

Vaše dve percentá pomáhajú miestnym organizáciám, podporte ich aj tento rok

Zbieranie 2% z daní je jednoduchým spôsobom, ako pomôcť a prispieť k dobrej veci. Stačí dodržať jednoduché kroky a vaša pomoc môže mať obrovský dopad.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ