1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

26.11.2022

Správy

Profesia spúšťa nový projekt, ktorý pomáha s hľadaním práce pre zdravotne znevýhodnených


Spoločnosť Profesia vyhlásila v rámci programu „Výpomoc so srdcom“ registráciu do projektu Profesia Lab. Projekt je určený pre všetky uchádzačky a uchádzačov o prácu so zdravotným znevýhodnením, zamestnávateľov a organizácie, ktoré pracujú s ľuďmi so zdravotným znevýhodnením v dospelom veku. Registrácia je možná do 10. decembra 2022.  

Prihlásiť sa je možné do niektorého z troch ponúkaných programov projektu. Uchádzaš, zamestnávateľ alebo komunitný partner absolvuje polročný program zameraný na sociálne a komunikačné zručnosti, na prípravu vlastnej ponuky praxe pre ľudí so zdravotným znevýhodnením a prehĺbenie expertízy v oblasti kariérneho poradenstva pre ľudí s hendikepom.

Cieľom programu „Výpomoc so srdcom“ je zvyšovať šance ľudí so zdravotným znevýhodnením zamestnať sa na otvorenom trhu práce. Bližšie informácie o projekte Profesia Lab nájdete TU.

Registrovať sa je možné prostredníctvom jednotlivých formulárov.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

15.03.2023
Správy

Jednorodičia môžu opäť získať 400 eur

Nadácia pre deti Slovenka – Hodina deťom otvára jarné kolo grantového programu určeného na pomoc jednorodičom ohrozeným chudobou, sociálnym vylúčením či riešením náročných životných situácií. Od 14. marca je možné požiadať o finančný príspevok vo výške 400 eur, ktorý je určený predovšetkým rodičom samoživiteľom, starým rodičom, ktorí sa starajú o deti do 18 rokov alebo opatrovníkom.

viac
05.03.2023
Správy

Spoločnosť Bra Air daruje deťom so zdravotným znevýhodnením zážitkový let

Pri príležitosti otvorenia novej pobočky v Poprade sa rozhodla spoločnosť Bra Air potešiť niekoľko zdravotne znevýhodnených a dlhodobo chorých detí, pre ktoré si pripravila bezplatné vyhliadkové lety ponad Tatry.

viac
08.03.2023
Správy

Na Európsky deň logopédie prišli v Axis Medical s novinkou pre širokú verejnosť

Šiesteho marca sme si pripomenuli Európsky deň logopédie. Je to deň, kedy bola založená Európska spoločnosť združujúca asociácie a spoločnosti logopédov v rôznych európskych krajinách. Pri tejto príležitosti, a pre vysoký dopyt po logopédií, sa v rehabilitačnom centre AXIS Medical v Piešťanoch rozhodli ponúknuť možnosť externej logopédie pre širokú verejnosť. To znamená, že si záujemcovia budú vedieť objednať rehabilitáciu samostatne - nad rámec rehabilitačného programu.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ