1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

26.11.2022

Správy

Profesia spúšťa nový projekt, ktorý pomáha s hľadaním práce pre zdravotne znevýhodnených


Spoločnosť Profesia vyhlásila v rámci programu „Výpomoc so srdcom“ registráciu do projektu Profesia Lab. Projekt je určený pre všetky uchádzačky a uchádzačov o prácu so zdravotným znevýhodnením, zamestnávateľov a organizácie, ktoré pracujú s ľuďmi so zdravotným znevýhodnením v dospelom veku. Registrácia je možná do 10. decembra 2022.  

Prihlásiť sa je možné do niektorého z troch ponúkaných programov projektu. Uchádzaš, zamestnávateľ alebo komunitný partner absolvuje polročný program zameraný na sociálne a komunikačné zručnosti, na prípravu vlastnej ponuky praxe pre ľudí so zdravotným znevýhodnením a prehĺbenie expertízy v oblasti kariérneho poradenstva pre ľudí s hendikepom.

Cieľom programu „Výpomoc so srdcom“ je zvyšovať šance ľudí so zdravotným znevýhodnením zamestnať sa na otvorenom trhu práce. Bližšie informácie o projekte Profesia Lab nájdete TU.

Registrovať sa je možné prostredníctvom jednotlivých formulárov.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

18.01.2023
Rozhovor

Adelaida Fábianová: Žiaden hovoriaci macík ani tablety nie sú schopné nahradiť ľudskú komunikáciu

Už krik novorodenca môže napovedať, že niečo v jeho „reči“ nemusí byť v poriadku. Dokáže to však rozpoznať každý rodič? Kedy nadobúda krik komunikačný charakter a kedy sa reálne začať obávať toho, že reč dieťaťa môže byť ohrozená? ...

viac
04.01.2023
Správy

Ministerstvo práce pripravilo sériu online seminárov v oblasti kompenzácií zdravotného znevýhodnenia

Začiatkom roka 2023 pripravilo Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny odborný seminár pod názvom "Zvyšovanie povedomia o právach osôb v kompenzáciách tažkého zdravotného postihnutia", ktorý je organizovaný v rámci národného projektu Podpora sociálneho začleňovania pre vybrané skupiny osôb so zdravotným postihnutím. Informačný seminár je určený predovšetkým pre rodičov detí a dospelým so zdravotným znevýhodnením. Účasť na seminári je bezplatná, avšak počet účastníkov je limitovaný.

viac
13.01.2023
Správy

Zapojte sa do súťaže o elektrický a mechanický vozík

Spoločnosť SPIG, ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov v oblasti predaja zdvíhacích zariadení a pomôcok pre ľudí so zdravotným znevýhodnením, vyhlásila súťaž „Vyberte si pomôcku, ktorá vám uľahčí život na vozíčku“. Hlavnými atribútmi spoločnosti sú stabilita a spoľahlivosť. Spoločnosť SPIG sa rozhodla formou súťaže nie len pomôcť ale najmä poďakovať svojim klientom.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ