1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

25.08.2022

Správy

Prihláste sa na workshop muzikoterapie, naučíte sa liečiť hudbou


Poradensko-konzultačné centrum „K centrum“ v Bratislave pozýva na dvojdňové muzikoterapeutické workshopy, ktoré sa budú konať počas jesenných víkendov. Maximálny počet účastníkov na jeden termín je desať. V prípade záujmu je možné realizovať zážitkovo hudobné workshopy aj nasledujúce mesiace. Cena za workshop je 250 eur.

Pri muzikoterapii alebo hudobnej terapii hovoríme o liečení hudbou. Hudba poskytuje veľa možností na prežívanie radosti, na vyjadrovanie pozitívnych, ale aj negatívnych pocitov, slúži k naplneniu emocionálnych, sociálnych, kognitívnych, telesných a tiež spirituálnych potrieb človeka.

Riaditeľka K-centra Zuzana Rajčániová pozýva všetkých záujemcov, aby sa jednotlivých kurzov zúčastnili. „Cieľom je, aby sa čo najviac ľudí z odbornej aj laickej verejnosti dozvedelo, akým silným a dostupným terapeutickým nástrojom hudba je, ako ju môžeme v rámci muzikoterapie cielene využívať v prevencii, aj pri množstve diagnóz, ako pôsobí na jednotlivých úrovniach. Podstatou je poskytnúť účastníkom dostatok teoretických ukotvení a prepojiť ich s praktickými zážitkovými aktivitami, aby zvuky a hudbu mohli začať bezpečne a s radosťou využívať vo svojom živote, či práci, hovorí.

Aktuálne naplánované termíny sú 30.9.-1.10, 14.10.-15.10. a 11.11-12.11. Súčasťou workshopu je tiež zážitková sebaskúsenosť, práca s rezonančnou kolískou a tzv. zvukový kúpeľ ako hudobná relaxácia. Rezervovať svoje miesto môžete na info@kcentrum.sk alebo na telefónnom čísle 0907 120 228.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

29.05.2024
Správy

Od júla sa zvýši opatrovateľský príspevok aj príspevok na asistenciu

Nové nariadenie vlády Slovenskej republiky zvyšuje všetky výšky peňažného príspevku na opatrovanie. U opatrovateľov v produktívnom veku, aj u tých, ktorí sú na dôchodku a starajú sa o jednu osobu s ŤZP, sa príspevok zvýši na 615,50 eura mesačne.

viac
31.05.2024
Správy

Poviem ti to inak 2024: Vzdelávací víkend pre rodičov detí s poruchou autistického spektra

Vzdelávací víkend "Poviem ti to inak" poskytne rodičom cenné informácie, praktické rady a podporu v starostlivosti o deti s poruchou autistického spektra.

viac
04.06.2024
Správy

Pobyt pre ľudí s Downovým syndrómom nad 30 rokov

Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku organizuje týždenný pobyt pre ľudí s Downovým syndrómom nad 30 rokov. V prekrásnom kúpeľnom prostredí Trenčianskych Teplíc v termíne od 15. 9. 2024 - 18. 9. 2024.

viac

partneri

 • Genetické syndrómy
 • Trnavský samosprávny kraj
 • TrustPay
 • VGD-Slovakia
 • Sokratov inštitút
 • iFocus
 • Kam na menu
 • EU-fond-logo
 • OP LZ
 • SIID FUND
 • socialni inovatori