1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

18.08.2023

Správy

Prihláste sa na odborné vzdelávanie v oblasti muzikoterapie


Centrum osobnostného rozvoja Animamundi pozýva na septembrové inovačné odborné vzdelávanie v oblasti muzikoterapie, ktoré začína 22. septembra o 9. hodine úvodnou informačnou diskusiou. Vzdelávanie je garantované Českou muzikoterapeutickou asociáciou.

Na oficiálnej stránke organizátora sa uvádza „Muzikoterapia je umeleckou terapiou, kde kvalifikovaná osoba využíva hudbu a jej prvky na dosiahnutie nehudobných cieľov - pozitívnej zmeny u človeka.“ Muzikoterapia je dnes vyhľadávanou terapiou v rámci mnohých zdravotných znevýhodenení, práve pre svoje pozitívne účinky na rozvoj človeka.

Odborné vzdelávanie je rozložené do ôsmich modulov po jedenásť hodín, v rozmedzí mesiacov október 2023 až júl 2024. Kurz je určený pre študentov a odborníkov z oblasti tzv. pomáhajúcich profesií, ale aj pre laickú verejnosť. Prednášky sú zamerané na metódy, techniky a ciele muzikoterapie, muzikoterapeutický proces, muzikoterapiu s dospelými a seniormi a veľa ďalšieho. Všetci účastníci dostanú osvedčenie o absolvovaní kurzu. Pre pedagogických zamestnancov je možnosť potvrdenia v rámci Inovačného vzdelávania Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Cena úvodnej informačnej diskusie, ktorá je povinná pre všetkých účastníkov je 25 eur. Cena celého vzdelávania vrátane učebných materiálov je 820 eur, pričom je možné kurz uhrádzať po častiach.  

Bližšie informácie o jednotlivých moduloch kurzu, ich zameraní a lektoroch nájdete TU.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
28.09.2023
Správy

Využite možnosť denných táborov pre deti s NKS či PAS

Občianske združenie Spolu pre nás ponúka možnosť denných táborov počas školských prázdnin v tomto kalendárnom roku. Denné tábory, ktoré sa budú realizovať v priestoroch centra Suppiq, sú určené pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou, poruchami autistického spektra, poruchami učenia a ďalšími špecifickými poruchami v súvislosti s komunikáciou. Okrem hier čakajú deti aj jazykové cvičenia a terapie.

viac
23.09.2023
Správy

Prečítali sme volebné programy: Čo strany ponúkajú pre zdravotne znevýhodnených

Pozrite si, ktoré strany sa venovali vo svojich programoch tematike zdravotného znevýhodnenia.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ