1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

19.05.2023

Správy

Prihláste sa do letnej počítačovej školy pre zrakovo znevýhodnených


Centrum podpory študentov so špeciálnymi potrebami na Univerzite Komenského si pripravilo pre študentov stredných a vysokých škôl vo veku 16-21 rokov Letnú počítačovú školu pre mladých s ťažkým zrakovým postihnutím.

Letná škola bude prebiehať od 10. do 14. júla v priestoroch Univerzity Komenského na Richňave  v obci Štiavnické Bane. Hlavnými témami Letnej počítačovej školy budú využitie informačných, asistenčných a komunikačných technológií, ktoré pomáhajú pri práci s informáciami, pri štúdiu, v zamestnaní, ako i v bežnom živote. Počas týždňa na budú študenti venovať nielen odborným témam, ale aj vzájomnému spoznávaniu sa, dôležitosti práce na sebe samom a voľnočasovým aktivitám.

Náklady na organizáciu akcie a pobyt účastníkov hradí organizátor. Cestovné náklady a stravu si hradí účastník. Maximálny počet účastníkov je dvadsať. Prítomní budú aj dobrovoľníci, ktorých úlohou bude základná asistencia pre účastníkov Letnej počítačovej školy.

Podrobnejšie informácie o pripravovanej akcii spolu s prihlasovacím formulárom nájdete TU. Prihlasovanie bude ukončené 20. júna.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
28.09.2023
Správy

Využite možnosť denných táborov pre deti s NKS či PAS

Občianske združenie Spolu pre nás ponúka možnosť denných táborov počas školských prázdnin v tomto kalendárnom roku. Denné tábory, ktoré sa budú realizovať v priestoroch centra Suppiq, sú určené pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou, poruchami autistického spektra, poruchami učenia a ďalšími špecifickými poruchami v súvislosti s komunikáciou. Okrem hier čakajú deti aj jazykové cvičenia a terapie.

viac
23.09.2023
Správy

Prečítali sme volebné programy: Čo strany ponúkajú pre zdravotne znevýhodnených

Pozrite si, ktoré strany sa venovali vo svojich programoch tematike zdravotného znevýhodnenia.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ