1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

13.09.2023

Správy

Príďte si do Košíc vypočuť životný príbeh Maroša Kudlíka


Kino Úsmev v Košiciach pozýva 30. septembra na diskusiu s Marošom Kudlíkom, ktorého mottom je, že za každých okolnosti vyhráva a nikdy sa nevzdá. Ide o predvečernú diskusiu 10. ročníka Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. Diskusia, ktorá začne v podvečer o 18. hodine, sa ponesie v duchu „kde pramení ľudská sila a odvaha“.

Maroš Kudlík je športovec a motivátor, ktorý porazil trikrát rakovinu v dôsledku čoho prišiel o nohu. Napriek tomu to nevzdal a naďalej zdoláva mnohé výzvy. Stal sa pretekárom terénnych prekážkových behov Spartan Race, kde ukazuje, že zdravotné znevýhodnenie nemusí byť prekážkou, či výhovorkou.

Návštevníci budú mať možnosť spoznať Marošov príbeh od nemocničnej postele až po cieľové rovinky či výstup na Gerlach. „Jeho životný príbeh môže byť inšpiráciou pre zdravotne znevýhodnených ľudí, pre rodiny, v ktorých vyrastá dieťa so zdravotným znevýhodnením a pre nás všetkých, ktorí potrebujeme trochu povzbudenia, odvahy, schopnosti nevzdávať sa a vždy hľadať možnosti ako ísť ďalej,“ uvádzajú organizátori na sociálnych sieťach.

Z kapacitných dôvodov je potrebné sa na diskusiu prihlásiť prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Vstupné je vo forme dobrovoľného príspevku.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ