1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

11.05.2023

Správy

Príďte na podujatia pre nepočujúce deti do Bratislavy alebo Ľubiny


Občianske združenie Umenie počuť opäť pozýva rodičov a ich deti s poruchami sluchu na spoločné stretnutie. Podujatia budú hneď dve a organizátori sľubujú skvelý program, ktorý je prispôsobený všetkým vekovým kategóriám detí.

3. júna sa v spolupráci s občianskymi združeniami InfoSluch a Rytmika uskutoční Bubnovačka v záhrade bratislavského Centra Rafael. Toto zážitkové stretnutie určené všetkým deťom s poruchami sluchu povedie muzikoterapeut a hudobník Anton Gúth. Podujatie začne ráno o 9. hodine a potrvá až do 14.00. Samotná bubnovačka bude medzi 10. a 11. hodinou. Projekt je financovaný Nadáciou ZSE.

Druhé podujatie sa uskutoční 5. júla v priestoroch Farmaparku Lubina. Pôjde už o tretí ročník stretnutia rodín detí s poruchami sluchu, kde majú „uškové deti“ možnosť stretnúť nielen starých známych, ale nadviazať aj nové priateľstvá. Začiatok je naplánovaný na 10. hodinu. Spoluorganizátorom je občianske združenie InfoSluch.

Na obe podujatia je potrebné sa včas zaregistrovať. Všetky bližšie informácie nájdete na webových stránkach občianskeho združenia Umenie počuť.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ