1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

14.09.2023

Správy

Povedz to umením - nový grantový program Nadačného fondu Slovanet


Spoločnosť Slovanet spolu s Nadačným fondom Slovanet vyhlasujú nový grantový program venovaný podpore mladých umelcov so zdravotným znevýhodnením. Grantový program „Povedz to umením“ je určený pre mladých ľudí s telesným, mentálnym, zmyslovým či kombinovaným znevýhodnením vo veku pätnásť až dvadsaťšesť rokov, ktorí sa venujú niektorej z foriem umenia. Získať môžu finančný príspevok až do výšky päťsto eur.

Cieľom je podporiť a uľahčiť komunikáciu a sebavyjadrenie hendikepovaných ľudí prostredníctvom všetkých foriem umenia, a to či už ide o vizuálnu, hudobnú, literárnu alebo inú formu prejavu. Žiadosti sa môžu týkať realizácie v oblasti hudobno-dramatického či vizuálneho umenia, do ktorého patrí hudobné, tanečné  divadelné, literárne a filmové umenie. Rovnako tak sa môžu týkať multimédií,  výtvarného umenia ako je maliarstvo, sochárstvo, grafika, ilustrácia, fotografia, intermédiá či úžitkové umenie, architektúry, dizajnu priemyselného, odevného alebo textilného a grafického, a v neposlednom rade aj reštaurovania.

Finančný príspevok je možné použiť na kúpu umeleckých pomôcok a potrieb, na prezentáciu umenia konkrétneho umelca alebo vzdelávací kurz. Celkovo bude z Nadačného fondu Slovanet prerozdelených deväťtisíc eur.

Uzávierka žiadostí je 22. októbra. Žiadosť je možné podať jedine elektronicky prostredníctvom online formuláru. Všetky bližšie informácie nájdete na stránkach Nadačného fondu Slovanet. Výsledky budú žiadateľom oznámené po 10. novembri elektronicky aj písomne.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

03.07.2024
Správy

Alex Roca: Prvý človek s Detskou mozgovou obrnou, ktorý dokončil maratón

Od malička sníval o tom, že raz dobehne maratón. Sen sa stal skutočnosťou v Barcelone, kde dokončil 26,2 míľovú (42,195 km) trasu v čase 5:50:51. Je príkladom toho, že aj keď sa zdá, že niečo nie je možné, stačí len veriť a pracovať na tom, aby sa to podarilo.

viac
25.06.2024
Správy

Nadácia SPP finančne podporuje inovatívne aktivity počas celého roka

Organizácie si môžu žiadať o finančnú podporu od Nadácie SPP počas celého roka.

viac
01.07.2024
Správy

Príspevky na opatrovanie detí s ťažkým zdravotným postihnutím sa zvýšia o 100 eur

Rodiny starajúce sa o deti s ťažkým zdravotným postihnutím (ŤZP) sa dočkajú významnej finančnej úľavy. Príspevok na opatrovanie detí s ŤZP zdvojnásobí zo súčasných 100 eur na 200 eur mesačne.

viac

partneri

 • Genetické syndrómy
 • Trnavský samosprávny kraj
 • TrustPay
 • VGD-Slovakia
 • Sokratov inštitút
 • iFocus
 • Kam na menu
 • EU-fond-logo
 • OP LZ
 • SIID FUND
 • socialni inovatori