1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

19.08.2022

Správy

Paráda 2022: V programe vystúpi Majself či Cmorík, doobedie bude patriť deťom


Edukačná zóna Sme si rovní prinesie mnoho atraktívnych tém pre ľudí so zdravotným znevýhodnením, nájdete tam tiež viaceré zaujímavé prednášky odborníkov. Vstup je bezplatný.

Samozrejmosťou sú stanovištia paralympijských športov, kde si návštevníci festivalu môžu vyskúšať rôzne športy vrátanie boccie, lukostreľby či streľby. Medzi 10-11. hodinou sa dá registrovať na celodenné turnaje. 

Zóna Ruka v ruke prinesie poradenstvo od lekárov, fyzioterapeutov či iných špecialistov. V stánku Hendicentrum nájdete ukážky špeciálnych moderných prístrojov, v pooobedných hodinách vám za pomoci Podoskopu vyšetria chodidlá a pre deti je pripravených viacero inkluzívnych hier a nafukovacích atrakcií. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať za pomoci 3D simulátora život človeka s poruchou autistického spektra.

V stánku Axis bude po celý deň neurológ a zdravotne znevýhodneni budú súťažiť o týždňový rehabilitačný pobyt.

Súčasťou Ruka v ruke je aj Adeli zóna, kde nájdete ďalších odborníkov a pre deti bude pripravené bábkové divadielko o s bábkoherečkou Janou Segešovou z OZ Bábky v nemocnici a maľovanie kamienkov s akad. sochárkou Katarínou Slivkovou.

 

Na všetkých sa tešíme a veríme, že si užijeme Parádny deň.

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ