1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

25.05.2023

Správy

Nominujte výnimočných rodičov do ankety, získať môžu zaujímavé ceny


Boli spustené nominácie do 4. ročníka ankety Mama a ocko roka 2023. Mamy a otcov, ktorí sa denne boria s menšími i väčšími problémami,  je možné nominovať vo viacerých kategóriách.

Kategória "Mama bojovníčka" je určená pre mamy, ktoré našli cestu aj v ťažkých životných situáciách. "Mama podnikateľka" predstavuje mamu, ktorej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Nechýba ani kategória "Mama influencerka", ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce. Poslednou súťažnou kategóriou je "Ocko roka", v ktorej dostanú priestor otcovia, ktorí zostali na výchovu detí sami, ale aj otcovia, ktorí sú celej svojej rodine nezastupiteľnou oporou v ťažkých chvíľach. Ambasádormi pre jednotlivé kategórie sú známe tváre šoubiznisu ako Mirka Luberdová, Lucia Hablovičová, Diana Hágerová či Roman Pomajbo.

O rodičoch, ktorí sa s láskou starajú o svoju rodinu a bojujú za lepší život svojich detí môžete dať vedieť už len do konca mája, teda 31.5.2023. Na výhercov čaká množstvo krásnych a zaujímavých cien. Jednou z nich je aj rehabilitačný pobyt od Nadácie Axis.

Online prihlášku nájdete TU.

 

TS

 

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

15.05.2023
Správy

Vznikla nová príručka pre učiteľov pracujúcich so žiakmi so zdravotným znevýhodnením

Vďaka Komenského inštitútu CEEV Živica a iniciatíve riaditeľky Špeciálnej základnej školy v Krupine vznikla unikátna Metodická príručka pre učiteľov a žiakov so zdravotným znevýhodnením. Autorka príručky Andrea Kristeľová vychádzala pri jej zostavovaní z overených aktivít, ktoré realizovali žiaci školy najmä v domácom prostredí.

viac
04.05.2023
Správy

Od mája môžu rodičia zdravotne znevýhodnených detí žiadať o opatrovateľský príspevok pred ukončením rodičovskej dovolenky

Od mája 2023 by mal byť pre rodičov zdravotne znevýhodnených detí prechod z rodičovského príspevku na opatrovateľský, oveľa plynulejší. Takúto zmenu legislatívy podmienila skutočnosť, že v súčasnosti množstvo rodičov zdravotne znevýhodnených detí zostáva mesiace bez štátneho príspevku.

viac
21.05.2023
Správy

Festival Šajn v Radošine zabaví celé rodiny: „O pive je dôležité sa vzdelávať,“ odkazujú organizátori

„Nemáte ani šajn, ako sa varí pivo“, bolo motto prvého ročníka radošinského festivalu posledných päť rokov. Počas riadených degustácií sa návštevníci mohli dozvedieť viac o varení tohto obľúbeného alkoholického nápoja. Sobota 27. mája prinesie návštevníkom omnoho bohatší program.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ