1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

25.05.2023

Správy

Nominujte výnimočných rodičov do ankety, získať môžu zaujímavé ceny


Boli spustené nominácie do 4. ročníka ankety Mama a ocko roka 2023. Mamy a otcov, ktorí sa denne boria s menšími i väčšími problémami,  je možné nominovať vo viacerých kategóriách.

Kategória "Mama bojovníčka" je určená pre mamy, ktoré našli cestu aj v ťažkých životných situáciách. "Mama podnikateľka" predstavuje mamu, ktorej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Nechýba ani kategória "Mama influencerka", ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce. Poslednou súťažnou kategóriou je "Ocko roka", v ktorej dostanú priestor otcovia, ktorí zostali na výchovu detí sami, ale aj otcovia, ktorí sú celej svojej rodine nezastupiteľnou oporou v ťažkých chvíľach. Ambasádormi pre jednotlivé kategórie sú známe tváre šoubiznisu ako Mirka Luberdová, Lucia Hablovičová, Diana Hágerová či Roman Pomajbo.

O rodičoch, ktorí sa s láskou starajú o svoju rodinu a bojujú za lepší život svojich detí môžete dať vedieť už len do konca mája, teda 31.5.2023. Na výhercov čaká množstvo krásnych a zaujímavých cien. Jednou z nich je aj rehabilitačný pobyt od Nadácie Axis.

Online prihlášku nájdete TU.

 

TS

 

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ