1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

05.05.2023

Správy

Nominujte najlepších zamestnancov v Národnej ankete starostlivosti Dobré srdce 2023


Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb Slovenskej republiky vyhlásila 4.ročník ankety Národnej ceny starostlivosti - Dobré srdce 2023. Od dnešného dňa je možné posielať nominácie najlepších zamestnancov v sociálnych službách v jednotlivých kategóriách.

„Sú medzi nami tí, čo pomáhajú každý deň. Pomáhanie je ich prácou. Ťažkou a málo platenou, ale krásnou.“ je tohtoročné motto ankety Dobré srdce 2023. Pracovníkov v sociálnych službách je stále menej a práve preto si zaslúžia za svoju prácu celospoločenské poďakovanie. Najlepších zamestnancov s minimálne trojročnou praxou je možné nominovať v týchto kategóriách: opatrovateľka v sociálnych službách, sestra v sociálnych službách, odborný pracovník v sociálnych službách, manažér v sociálnych službách, poskytovateľ sociálnych služieb, dobrovoľník v sociálnych službách. Odovzdávať sa bude aj špeciálne ocenenie za výnimočný prínos pre sociálne služby.

Uzávierka prihlášok, ktoré nájdete aj online TU, je 15. júna 2023. Celý projekt vyvrcholí na jeseň slávnostným Galavečerom na RTVS.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach projektu.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ