1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

16.06.2022

Správy

Nepočujúci sa môžu stretnúť v Bratislave na Bubnovačke


Občianske združenie Umenie počuť pozýva rodiny detí so sluchovým znevýhodnením na Bubnovačku. Stretnutie sa bude konať 25. júna v dopoludňajších hodinách v záhrade Centra Rafael na Narcisovej 5 v Bratislave od 9:30.

Jedná sa o zážitkovo zábavné stretnutie rodín s deťmi s poruchou sluchu v akomkoľvek veku pod vedením muzikoterapeuta a hudobníka Antona Gútha z Bubnovej školy Rytmika

Organizátori z občianskeho združenia Umenie počiť pozývajú všetky nepočujúce aj počujúce rodiny, deti s poruchou sluchu, aj ich počujúcich kamarátov či súrodencov. „Tešíme sa na Vás, určite príďte spoznať nových kamarátov a stráviť spoločný čas pri kávičke a koláčiku s rodičmi z komunity nepočujúcich.  Deti sa môžu tešiť na rytmicko-pohybové hry a rôzne hravé aktivity," hovoria.

Viac informácii nájdete na facebookovej stránke.

V prípade záujmu sa môžete registrovať tu. Podujatie je realizované s finančnou podporou Grantového programu Projekty zamestnancov Nadácie Volkswagen Slovakia. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie na iný termín.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ