1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

07.11.2022

Správy

Natočte video a vyhrajte s APPA až tisích eur na rehabilitácie


Asociácia pomoci postihnutým  APPA vyhlásila už po tretí krát súťaž Môj krok vpred 2022, ktorej hlavnou myšlienkou je víťazstvo nad sebou samým. Zapojiť sa do súťaže je možné od 6. novembra do 6. decembra 2022. Autori prvých desiatich videí, ktoré budú mať na sociálnych sieťach najviac vzhliadnutí, zdielaní alebo sledovateľov môžu získať až 1 000 eur na  rehabilitáciu v jednom z partnerských rehabilitačných centier.

Základnou podmienkou účasti je členstvo v Klube APPA. V prípade, že nie ste členom Klubu APPA je potrebné sa najskôr zaregistrovať. Ďalej je potrebné mať aktívny účet na sociálnych sieťach Instagram a Facebook, kam pridáte video zachytávajúce pokroky zdravotne znevýhodneného člena rodiny. Video nesmie byť dlhšie ako 30 sekúnd a musí byť správne označené. Videá, ktoré nebudú verejne prezdieľané na sociálnych sieťach a správne označené nebudú zaradené do súťaže.

APPA poskytuje celoročné poradenstvo, koučing a všestrannú podporu už viac ako tisícke rodín na Slovensku so zdravotne znevýhodneným členom. Podeľte sa o tak dôležité a krásne momenty akými sú prvý krok, prvé postavenie sa na nohy, samostatné sedenie, prvé slová či športové úspechy.

Partnerom súťaže je DM drogerie markt, ktorá do súťaže venovala hodnotné balíčky pre celú rodinu 20 najúspešnejších videí.

Bližšie informácie o zapojení sa do súťaže nájdete kliknutím sem

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
28.09.2023
Správy

Využite možnosť denných táborov pre deti s NKS či PAS

Občianske združenie Spolu pre nás ponúka možnosť denných táborov počas školských prázdnin v tomto kalendárnom roku. Denné tábory, ktoré sa budú realizovať v priestoroch centra Suppiq, sú určené pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou, poruchami autistického spektra, poruchami učenia a ďalšími špecifickými poruchami v súvislosti s komunikáciou. Okrem hier čakajú deti aj jazykové cvičenia a terapie.

viac
23.09.2023
Správy

Prečítali sme volebné programy: Čo strany ponúkajú pre zdravotne znevýhodnených

Pozrite si, ktoré strany sa venovali vo svojich programoch tematike zdravotného znevýhodnenia.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ