1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

14.06.2023

Správy

Máte v rodine Dravetovej syndróm? Zúčastnite sa webinára


Občianske združenie DravetKA pozýva na online seminár venovaný zvyšovaniu povedomia o raritnej genetickej poruche – Dravetovej syndróm, ktorý je typický prítomnosťou celoživotných atakov epilepsie, ktoré začínajú už v prvom roku života. Seminár sa uskutoční 26. júna o 13.00 hod. pričom prebehne hybridnou formou.

Záujemcovia sa môžu zúčastniť semináru osobne v Centre Svetielko na ulici Mirka Nešpora 4A v Prešove alebo môžu využiť online formu - webinár. Hlavnou témou úvodného semináru bude spoznanie Dravetovej syndrómu prostredníctvom mnohých tém, akými sú problémy s chôdzou, príprava rodičov na život s Dravetovej syndrómom, fotosenzitivita, hypotónia, ataxia alebo kyfóza. Prenášať bude doktor Ramos Rivera spolu s ostatnými odborníkmi z rôznych oblastí.

Organizátori plánujú v nadväznosti spúšťať aj ďalšie semináre, venované konkrétnym témam v súvislosti s týmto ochorením. Seminár sa uskutoční v spolupráci so spoločnosťou UCB, ktorá využíva poznatky z biológie a chémie.

Viac informácií nájdete na sociálnych sieťach OZ DravetKA. Do webináru sa zapojíte kliknutím na tento link.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ