1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

15.03.2023

Správy

Jednorodičia môžu opäť získať 400 eur


Nadácia pre deti Slovenka – Hodina deťom otvára jarné kolo grantového programu určeného na pomoc jednorodičom ohrozeným chudobou, sociálnym vylúčením či riešením náročných životných situácií. Od 14. marca je možné požiadať o finančný príspevok vo výške 400 eur, ktorý je určený predovšetkým rodičom samoživiteľom, starým rodičom, ktorí sa starajú o deti do 18 rokov alebo opatrovníkom.

Jednorazový finančný príspevok je určený na zabezpečenie základných životných potrieb, akými sú – nákup potravín, úhrada nákladov za bývanie, zaplatenie výdavkov v spojitosti so školou  alebo zdravotnou starostlivosťou. V rámci podpory rozvoja detí môže byť príspevok použitý aj na financovanie voľnočasových aktivít či detských táborov.

Keďže sa jedná o novú výzvu v tomto roku, majú možnosť zapojiť sa aj jednorodičia ktorí už boli v minulosti podporení. Termín na podanie žiadosti je do 5. apríla 2023. Viac informácií sa dočítate priamo na portály Hodina deťom.

Online žiadosť do grantového programu nájdete TU.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ