1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

15€ 35€ 65€ 120€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

5€ 15€ 35€ 55€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

12.04.2022

Správy

Hľadajú sa dobrovoľníci na Letný tábor Ja Sám


Druhý ročník tábora sa uskutoční v penzióne Jazmín na Duchonke pri Topoľčanoch. Tábor je určený pre viac ako desiatku detí so zdravotným znevýhodnením.

„V okamihu, keď sa končil prvý Letný tábor JA SÁM, sme vedeli, že niet cesty späť a tento úžasný projekt bude mať pokračovanie. Rok sa s rokom stretol a je tu opäť čas príprav. Miesto a termín už máme. Ale aby sme mohli uskutočniť túto zaujímavú misiu, potrebujeme k našim táborníkom asistentov. A možno práve teba. Tak ak sa nebojíš výziev a netrpíš predsudkami, pridaj sa k nám. Skúsenosti nie sú podmienkou. Všetko ťa naučíme. Budeme tam spolu. Nevieme ti sľúbiť, že nepôjdeš domov unavený. Čo ti však sľúbiť vieme, je super zábava a pocit naplno a zmysluplne prežitého týždňa. Zistíš, že i deti s postihnutím vedia byť šťastné a užívať život plnými dúškami. Len im treba pri tom pomôcť.  Tešíme sa na teba," vyjadrila sa na sociálnej sieti organizátorka tábora Katka Brešťanská, ktorá zároveň pozvala dobrovoľníkov, aby sa zapojili. Záujemcovia ju môžu kontaktovať na email brestanska@ozjasam.sk

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

14.08.2022
Správy

Festival Paráda už v sobotu! Bez bariér a s programom pre všetky generácie

V sobotu 20. augusta sa v priestoroch HS Centra na Hlbokej ulici v Piešťanoch uskutoční ďalší ročník bezbariérového festivalu Paráda. Tešiť sa môžete na para-športy, tvorivé, zábavné a inkluzívne aktivity či hudobný program. Začína sa o desiatej hodine. Prvých päťdesiat detí v zóne Ruka v ruke čaká prekvapenie.

viac
10.08.2022
Správy

Tento rok v júli si nepočujúce deti užili tábor aj stretnutie kamarátov s ich rodinami

V dňoch od 25. do 29. júla sa v Gemerských Tepliciach pod záštitou OZ Uškové deti konal prvý ročník tábora pre nepočujúce deti. Tábora sa celkovo zúčastnilo pätnásť detí, pričom deväť z nich bolo s poruchami sluchu a zvyšok tvorili ich súrodenci.

viac
25.07.2022
Správy

Úsmev pre druhých skúša pilotný sociálny projekt, takmer tridsiatke rodín prispieva na jedlo

Dvadsať sedem sociálne slabších rodín či rodín so zdravotne znevýhodneným členom získa ešte počas leta príspevok 150 eur na stravné v troch splátkach. Peniaze nedostanú do ruky ani poštou, využívať budú kreditné karty od gastrofiriem Doxx a Edenred. Tieto spoločnosti sú známe predajom stravných lístkov pre zamestnancov či firmy. Prvýkrát však môžu využiť potenciál kreditných kariet na nákup potravín aj v sociálnej oblasti.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ