1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

15.11.2023

Správy

Hendi centrum pozýva na SwaZar s bohatým predvianočným programom


Piešťanské Hendi centrum srdečne pozýva širokú verejnosť na 2. ročník predvianočného SwaZaru, ktorý bude venovaný Simonke a Brankovi. Na všetkých návštevníkov čaká v pondelok 27. novembra skutočne bohatý program.

Hneď z úvodu sa, o štvrtej hodine popoludní, predstaví bábkoherec Peter Gärtner v predstavení O Čertovi Kolofonovi. Predstavenie je mix mnohých ľudových a čertovských rozprávok, pri ktorých si prídu na svoje malí aj veľkí. Pôjde o neopakovateľnú zábavu v spoločnosti klasických marionetových bábok. Súčasťou programu bude aj bazár detského oblečenia, swap detských kníh, kde môžete svoje knihy vymeniť za iné a tiež kreatívny workshop.

Záver programu bude patriť bohatej tombole, z ktorej finančný výťažok poputuje na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom - Simonke a Brankovi. Počas celej akcie nebude chýbať občerstvenie v podobe koláčikov, rôznych drobností ale aj horúceho punču.

Viac informácií ako aj celý program nájdete TU.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

16.11.2023
Správy

Zdravotne znevýhodnení môžu teraz nadobudnúť digitálne zručnosti úplne zdarma

Zdravotne znevýhodní majú možnosť absolvovať špičkové online školenia v oblasti digitálnych médií. Školenia sú určené zdravotne znevýhodneným bez zrakového a sluchového znevýhodnenia. Projekt Digi Lab - Digitálne vzdelávanie pre teba je financovaný zo zdrojov Európskej únie. Počet miest je limitovaný.

viac
03.11.2023
Správy

Na Slovensku je takmer 870 000 ľudí so zdravotným znevýhodnením - bariér však neubúda

Ľudia so zdravotným znevýhodnením nepochybne patria na Slovensku k menšinám, ktoré denne čelia nielen predsudkom spoločnosti, ale aj mnohým prekážkam v ich živote. Na najčastejšie bariéry sa pozrel redaktor Martin Nagy, ktorý prežil deň na invalidnom vozíku.

viac
02.11.2023
Správy

Napriek genetickej poruche je dnes modelkou

Hannah Harpin vzbudzuje pozornosť už od narodenia a neobchádza ju ani kritika okolia. Mladá žena sa narodila so vzácnym genetickým Hay-Wellsovým syndrómom. Podľa štatistík odbornej verejnosti trpí touto poruchou len zopár stoviek ľudí na svete.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ