1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

01.12.2022

Správy

Decembrová diskusia prinesie zaujímavé rozhovory o nepočujúcich


Diskusia s názvom „Môj život s poruchou sluchu“ sa uskutoční v nedeľu 11. decembra 2022 v Rodinnom centre Rafael na Narcisovej ulici číslo 5 v bratislavskom Ružinove. Prebiehať bude medzi štvrtou až šietou hodinou popoludní. Vstup je bezplatný.

Pozvanie prijali vysokoškolská pedagogička so zameraním na pedagogiku sluchovo postihnutých Darina Tarcsiová, nepočujúca špeciálna pedagogička pôsobiaca v materskej škole pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím Gabriela Černáková a nepočujúca moderátorka správ pre nepočujúcich v RTVS Barbora Jányová. Tém bude viacero. Jednou z nich bude Coda dieťa - teda počujúce dieťa nepočujúcich rodičov. Hostia sa zamerajú aj na svoje skúsenosti v oblasti vzdelávania sa rôznymi formami, napríklad odzeraním či posunkovou rečou a prezradia aj podrobnosti zo svojich aktívnych kariér.

Okrem rozhovoru s hosťami, ktorého sa moderátorsky ujme laická poradkyňa Platformy rodín detí so zdravotným znevýhodnením Katarína Balážová, dostanú priestor aj ostatní účastníci diskusie so svojimi otázkami.

V prípade záujmu o toto neformálne stretnutie je potrebné svoju účasť nahlásiť na katarina.balazova@platformarodin.sk.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

30.08.2023
Správy

Zabehnite si v septembri beh, ktorý pomôže Riškovi

V septembri sa bude konať už 5. ročník benefičného behu „Ružinovský kolotoč“. Všetci bežecký nadšenci sa stretnú 16. septembra o 8.30 v parku Ostredky v Bratislave. Vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť, zašportovať si a podporiť peknú myšlienku. Beh je určený pre profesionálnych aj amatérskych bežcov.

viac
07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
25.08.2023
Správy

Súťaž pre zdravotne znevýhodnených „umelcov“

Úrad komisára pre osoby so zdravotným znevýhodnením vyhlásil súťaž pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktorí majú chuť prispieť svojou kreativitou k tvorbe obálky knihy o ľudských právach. Kniha pojednáva o viacerých rozsudkoch týkajúcich sa ľudí so zdravotným znevýhodnením, a to nie je v našej krajine.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ