1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

14.09.2022

Správy

Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v Slovenskej republike pripravila unikátny kurz bazálnej stimulácie


Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v Slovenskej republike pozýva všetkých poskytovateľov sociálnych služieb na dvojdňový nadstavbový kurz pod názvom „Bazálna stimulácia v sociálnych službách“, ktorý sa bude konať 26.-27. septembra v Penati Clube na Agátovej ulici 33, v Bratislave. Počet účastníkov je limitovaný.

Kurz je venovaný vedúcim pracovníkom v sociálnych službách, opatrovateľkám, sestrám, praktickým sestrám, fyzioterapeutom, ergoterapeutom, liečebným pedagógom, lekárom, psychológom a logopédom v sociálnych službách. Prednášať bude PhDr. Karolína Maloň Friedlová, ktorá je prvou certifikovanou lektorkou konceptu Bazálnej stimulácie v Českej a Slovenskej republike.

Dĺžka kurzu je 12 vyučovacích hodín v časovom rozsahu denne od 9.00 hod. do 16.30. hod. Organizátori účastníkom po vyplnení prihlášky a úhrade poplatku zabezpečia aj občerstvenie a ubytovanie. Je potrebné aby si účastníci so sebou priniesli deku, karimatku, pohodlné oblečenie, 2 žinky, uterák, froté ponožky, telové mlieko, vďaka čomu si priamo na kurze vyskúšajú jednotlivé techniky bazálnej stimulácie.

Okrem kreditov pre sestry dostanú účastníci aj medzinárodný certifikát od Internationale Förderverein Basale Stimulation s platnosťou vo všetkých krajinách EU a v Nórsku a Švajčiarsku.

Prihlásiť na kurz sa môžete kliknutím sem.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
28.09.2023
Správy

Využite možnosť denných táborov pre deti s NKS či PAS

Občianske združenie Spolu pre nás ponúka možnosť denných táborov počas školských prázdnin v tomto kalendárnom roku. Denné tábory, ktoré sa budú realizovať v priestoroch centra Suppiq, sú určené pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou, poruchami autistického spektra, poruchami učenia a ďalšími špecifickými poruchami v súvislosti s komunikáciou. Okrem hier čakajú deti aj jazykové cvičenia a terapie.

viac
23.09.2023
Správy

Prečítali sme volebné programy: Čo strany ponúkajú pre zdravotne znevýhodnených

Pozrite si, ktoré strany sa venovali vo svojich programoch tematike zdravotného znevýhodnenia.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ