1
×
Logo Úsmev pre druhých
Prihlásiť sa Registrovať
Logo Úsmev pre druhých
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

300€ 100€ 50€ 20€
Vlastná suma - jednorazový dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte jednorazovo
Podporte nás a darujte úsmev druhým

Váš pravidelný finančný dar nám pomôže stabilizovať a rozšíriť našu pomoc pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Ďakujeme :)

100€ 55€ 15€ 5€
Vlastná suma - pravidelný dar
Meno, priezvisko a email
Spôsob platby

Zvýraznené políčka sú povinné.
Darujte pravidelne

Magazín

späť

10.10.2022

Správy

APPA a Nadácia ZSE vyhlásili program na podporu na realizácie charitatívneho podujatia


Začiatkom leta 2022 vyhlásila Asociácia pomoci postihnutým APPA a Nadácia ZSE 4. ročník grantového program, ktorého cieľom je podpora kultúrnych, športových, spoločenských a iných charitatívnych podujatí organizovaných v prospech ľudí so zdravotným postihnutím. Vďaka grantovému programu Energia pre teba tak môžete na organizáciu svojho podujatia získať tisíc eur. Výťažok však musí poputovať primárvne v prospech členov klubu APPA, napríklad na úhradu špeciálnych rehabilitácií alebo nákup zdravotných pomôcok.

Požiadať o podporu v rámci grantového programu Energia pre teba môžu zdravotne postihnutí jednotlivci a skupiny ale aj ich rodinní príslušníci, priatelia či známi. Jednoducho všetci, ktorí sa ocitli v nepriaznivej sociálnej situácii a potrebujú získať finančné prostriedky na úhradu špeciálnych potrieb súvisiacich so zlepšením ich kvality života. Výnimkou nie sú ani občianske združenia a neziskové organizácie. Podmienkou je nielen členstvo v klube APPA, ale podujatie musí byť realizované pod záštitou mesta alebo osobnosti známej zo spoločenského alebo športového života daného mesta alebo samosprávneho kraja.

Finančná podpora, ktorú je možné získať do výšky 1000 Eur, je určená na technické a organizačné zabezpečenie charitatívneho podujatia. Odborným garantom programu je Asociácia pomoci postihnutým APPA, ktorá grantový program zároveň aj administruje.

Žiadosti sa predkladajú priebežne a to vyplnením formulára kliknutím sem.

 

TS

najsledovanejšie:

za posledných 30 dní

07.09.2023
Správy

Nenechajte si tento víkend ujsť Radničkine trhy

Zajtra 8. septembra sa začína tradičné podujatie na zviditeľnenie zamestnávania ľudí so zdravotným postihnutím - Radničkine trhy. Ide o predajno-prezentačné trhy chránených dielní, sociálnych podnikov a zariadení sociálnych služieb. Radničkine trhy začínajú zajtra o 13. hodine v prietoroch Starej tržnice v Bratislave.

viac
28.09.2023
Správy

Využite možnosť denných táborov pre deti s NKS či PAS

Občianske združenie Spolu pre nás ponúka možnosť denných táborov počas školských prázdnin v tomto kalendárnom roku. Denné tábory, ktoré sa budú realizovať v priestoroch centra Suppiq, sú určené pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou, poruchami autistického spektra, poruchami učenia a ďalšími špecifickými poruchami v súvislosti s komunikáciou. Okrem hier čakajú deti aj jazykové cvičenia a terapie.

viac
23.09.2023
Správy

Prečítali sme volebné programy: Čo strany ponúkajú pre zdravotne znevýhodnených

Pozrite si, ktoré strany sa venovali vo svojich programoch tematike zdravotného znevýhodnenia.

viac

partneri

  • Genetické syndrómy
  • Trnavský samosprávny kraj
  • TrustPay
  • VGD-Slovakia
  • Sokratov inštitút
  • iFocus
  • Kam na menu
  • EU-fond-logo
  • OP LZ